Малишківці в проєкті "Єдині": Юлія Багмет

Студенти в проєкті "Єдині" продовжують розповідати свої історії. Сьогодні ви маєте змогу прочитати про студентку 3-СОУ групи нашого факультету Юлію Багмет.

Яка твоя посада в "Єдиних"?

Я модератор чатів та вела онлайн розмовні клуби.

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалося?

Я побачила оголошення про набір модераторів у чаті факультету. Мене дуже це зацікавило, адже знала, що можу зробити велику і корисну справу. Також, звичайно, отримати неймовірний досвід, який знадобився мені в житті.

Я зрозуміла, що навіть маленька справа може мати велике значення для людей, які потребують допомоги.

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Моє волонтерство стало одним із ключових чинників у боротьбі проти ворога, бо допомагаю не тільки військовим, а й мирному населенню. Почавши свою роботу як модераторка, я знайшла нових друзів та отримала безцінний досвід. Я була здивована тим, як багато людей готові перейти на українську мову. Волонтерство сприяє тому, щоб відчувати себе корисним та робити щось добре для людей, які потребують підтримки. Такий досвід важливіший для мене, ніж гроші.

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Звичайно, найяскравіший момент – це бачити сяйво в очах людей після занять, читати відгуки і радіти виконаним поставленим цілям. Бачити, як людина досягає своєї мети – це щось неймовірне.

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Найлегше – це 2 годинки свого часу в день витрачати на працю, адже робота неважка. Найскладніше – читати історії інших людей, які прийшли в "Єдині". Інколи, ці розповіді бувають наскільки важкими, що розчулюють до сліз.

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Не боятися ніяких перешкод на шляху. Єдиний спосіб піднятися на вершину драбини — долати сходинку за сходинкою, по одній за раз. І в процесі цього підняття ви раптово виявите у себе всі необхідні якості, навички та вміння, потрібні для досягнення успіху, яких ви, начебто, ніколи не мали. Єднаймося заради перемоги! Нас не здолати!

427845704 122114887754198824 7610576836486634768 n