Малишківці в проєкті "Єдині": Марія Кузьменко

Вона – першокурсниця, але вже допомагає людям переходити на українську мову в проєкті "Єдині". Традиційно висвітлюємо волонтерську частину життя малишківців. Сьогодні про студентку нашого факультету Кузьменко Марію зі 101-соу групи.

Яка твоя посада в "Єдиних"?

Моя посада – модераторка чатів підтримки проєкту "Єдині".

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалося?

Я побачила оголошення, що триває набір волонтерів для нового, як на мене, проєкту. Мене це відразу зацікавило, бо зрозуміла, що можу бути корисною та допомагати людям.

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Волонтерство дозволяє зробити свій внесок в таку важливу в наш час справу, як перехід на українську. Завдяки Руху "Єдині" я отримала багато досвіду та чудових знайомств, а це не зрівняється з грошима.

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Цей проєкт – найяскравіше, що трапилося зі мною. Найбільш світлими моментами я вважаю ті, коли учасники нарешті досягають успіху та переходять на українську, вдосконалюючи її щодня. Надихають також останні дні курсу, адже саме тоді я бачу результати учасників та розумію, що ця праця не даремна.

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Найлегше – виділяти лиш дві години на спілкування з учасниками. Тоді я можу розпланувати свій час на весь день, а його частинку повністю присвятити "Єдиним". Комунікація з учасниками приносить неабияке задоволення, тому для мене це найлегше. Найскладніше – початок нової хвилі, бо тоді виникає багато питань, на які потрібно досить швидко відповідати.

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Я бажаю нічого не боятися! Хвилюючись, що щось не вийде, ви втрачаєте можливість відчути силу та мотивацію, що надає цей проект. Ставши частинкою "Єдиних", ви отримаєте чудовий досвід, неймовірну віддачу від учасників, доброту й тепло. А що ж може бути краще?

428609533 122118151688198824 8212991998834660268 n