Актуальні проблеми залучення іноземних студентів до навчання в НПУ імені М.П. Драгоманова

333Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка долучився до воркшопу "Актуальні проблеми залучення іноземних студентів", організованого відділом по роботі з іноземними студентами НПУ імені М.П. Драгоманова. Працівники відділу окреслили актуальні проблеми, методи і стратегії набору іноземних студентів.

Навчання іноземних студентів - один із вагомих чинників підняття престижу університету на міжнародній арені. Представники факультетів обговорили дискусійні питання стосовно перспектив збільшення відсотка іноземних студентів в університеті, та внесли численні пропозиції щодо оптимізації цього процесу.