У добру путь, першокурсники!

305284900 2891583047813521 3128255636207037664 n 214 вересня 2022 року відбулася перша зустріч першокурсників із викладачами та студентськими кураторами. Наші наймолодші студенти познайомилися один з одним, послухали настанови та поради щодо навчання, дізналися про майбутні дисципліни, мали змогу поспілкуватися з викладачами та вперше побачили пам‘ятник нашому патрону Андрію Малишку. Багато фотографувалися, говорили та слухали, обіймалися та підтримували один одного в такий складний час. Можливість навчатися зараз — одна з найважливіших цінностей наших днів. Саме тому допомагаємо освоїтися та адаптуватися першокурсникам і якомога комфортніше провести свої перші дні в університеті.

Своїми першими враженнями поділилися першокурсниці:

Мовчан Анастасія Богданівна 103 СОУ:

«Сьогодні відбулася довгоочікувана зустріч сім'ї малишківців – неперевершеного факультету, який є найкращим в університеті, бо навчає людей найкращого – розуміти, любити і цінувати свою мову.

Викладачі та декан факультету розповіли про всі переваги навчання та  приємно вразили, навколо панувала неймовірна атмосфера. Педагоги розповіли про те, що на факультеті є багато можливостей, і я впевнена, що вони завжди будуть допомагати, якщо буде потреба.

Вірними супутниками в продовжі навчання стали наші куратори, студенти старших курсів, які з радістю відповідають на всі наші запитання й охоче допомагають вирішити проблеми.

На останок хочу додати, що українська мова - це не тільки національна мова українців, а й невід'ємна частина кожного. Розмовляй українською, чуєш? Обіцяй! Як не вмієш - навчись!»

Марчук Вікторія Констянтинівна 103 СОУ:

«Сьогодні, познайомившись із своєю новою ukrfeel родиною, я була приємно вражена. Неймовірна атмосфера панувала із початку зустрічі. Складалося враження, що з викладачами ми вже давно знайомі.  Їхнє піднесення додавало ще більшого заохочення до початку навчального року.

Протогом одинадцятого класу почала активно спостерігати за студентами української філології в соціальних мережах. Це настільки було цікаво, що в мене виникло неабияке бажання навчатися на цьому факультеті.

Я впевнена, що обрала правильний шлях, нелегкий, але немає нічого неможливого. Якщо мати велике бажання, то можна досягти своєї мети – розвиватися, навчатися та в майбутньому навчати інших солов'їної, української державної мови».