Презентація поетичної збірки Віталія Білозіра "Паперовий хлопчик"

306359123 1749886278679299 9087363080860460517 n 215 вересня у Pinchuk Art Centre відбулася презентація першої поетичної збірки студента нашого факультету, молодого поета Віталія Білозіра «Паперовий хлопчик». Під час презентації автор прочитав власні поезії, розповів про те, як починав писати та хто змотивував до цього. Сміливий, щирий, відвертий, але водночас ліричний, вишуканий та витончений. Саме таким є авторський стиль Віталія Білозіра. У кожній з поезій відчувається тонка душевна організація молодого митця.

Озвучені автором воєнна лірика, інтимна поезія, присвята бабусі чи Тарасові Шевченку глибоко відгукувалися слухачам. Вслухалися в тембр, вчитувалися в зміст, занурювалися в образи, ловили цікаві й нестандартні форми – і ніби знову по-новому знайомилися з Віталієм.

Вітаємо, Поете, і дякуємо за приємно проведений час і подаровані емоції. Потужний старт, друже! Далі – більше! Завжди підтримуватимемо. Легких крил тобі, поцілований Богом юначе! Натхнення, легкості та творчого лету! Пишаємося і цінуємо!

дай мені домалювати нас щасливими,

дай мені докохати тебе до сивості,

до безпам’ятства, до озлоби.

В. Білозір