Всеукраїнська олімпіада з української мови і літератури

Деталі

DSC 0077

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017-2018 н. р.

з української мови та літератури

Цього року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова втретє поспіль мав честь проводити ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,що тривав із 15 до 18 квітня 2019 року. Олімпіада зібрала 72 студенти-учасники із 38 класичних та педагогічних університетів не лише України, але й філологів-україністів з Сегедського університету (Угорщина), з яким у нашого факультету вже понад 20 років тривають дружні і плідні стосунки.

 

Урочисте відкриття олімпіади оголосив декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, доктор філологічних наук, професор А. В. Висоцький, який передав учасникам теплі вітання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка НАПН України В. П. Андрущенка. Перемог та впевненості у своїх знаннях учасникам побажали члени журі, яке цього року представляли поважні науковці з різних університетів країни та вчені НАН України.

Випробування проходило в два тури. 16.04 – з української літератури, а 17.04. – з української мови.

Господарі підготували цікаву програму і дозвілля перебування студентів-учасників у стінах НПУ іменем М.П.Драгоманова. Так, у перший змагальний день до учасників завітав відомий письменник і видавець Іван Андрусяк, який не лише познайомив студентів із власною творчістю, але й розкрив поки що секрет для українського читача – він перший з українських дитячих письменників номінований на аналог Нобелівської премії в галузі дитячої літератури імені Андерсена. А 17 квітня відбулася екскурсія до музею видатних діячів української культури на виставку «Лесь Курбас. Березіль. З архіву Ірини Стешенко».

Найочікуванішим був останній день олімпіади, адже усі: і учасники і члени журі – чекали підбиття остаточних підсумків та оголошення переможців.

За рейтингом отриманих балів призові місця вибороли: Багай Тереза Ярославівна (Львівський національний університет імені Івана Франка), Смирнов Олександр Валентинович (Запорізький національний університет), Мельничук Наталія Володимирівна (Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»), Тинкович Марія Віталіївна (Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини), Щербина Аліна Романівна (Херсонський державний університет) – ІІІ місце.

ІІ місце цього року посіла Мельник Ганна Григорівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2018-2019 н. р. з української мови та літератури року стала студентка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Ярошенко Мирослава Юріївна, яка набрала найбільшу кількість балів, здобувши І місце.

Щиро вітаємо переможців!

DSC 1107DSC 1121DSC 1164DSC 1181DSC 1202DSC 1278DSC 0045DSC 0063DSC 0066DSC 0088DSC 0092DSC 0100DSC 1092DSC 1099

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 175 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7080748
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3852
10707
76464
5904973
316838
397811
7080748

Your IP: 3.95.139.100
Server Time: 2020-01-25 08:57:00
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ