Студентські наукові здобутки

Деталі

IMG 7792 exposure

Нагороди за наукові здобутки

Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка збирає врожай здобутків минулого навчального року. 24 вересня у Центральному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося нагородження студентської молоді за досягнення в науковій діяльності. 

 

Ганну Кінаш, студентку 6 курсу, визнано  найкращим науковцем 2019 року за поданням Студентського наукового товариства імені Г.Волинки.

Особливу відзнаку, срібну медаль Михайла Петровича Драгоманова, за перемогу в олімпіаді з української мови та літератури отримала Мирослава Ярошенко, студентка 6 курсу. Також її нагородили за ІІІ місце у конкурсі "Кращий науковець".

Нагороду за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт отримала Діана Петренко, також студентка 6 курсу.

Студентку 4 курсу Ксенію Мостепан  нагороджено за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань "Журналістика".

Відзначено зайняте ІІ місце у IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентками 3 курсу Жмуд Оксаною та Василенко Людмилою.

Дівчата отримали почесні грамоти, грошові заохочення і поцілунок в руку від ректора університету Віктора Петровича Андрущенка. 

Ось такі осінні жнива на нашому факультеті. Бажаємо нових звершень на науковій ниві та плідного навчального року!IMG 7711 exposureIMG 7735 exposureIMG 7758 exposureIMG 7763 exposureIMG 7769 exposureIMG 7779 exposureIMG 7786 exposure

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 192 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7080748
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3852
10707
76464
5904973
316838
397811
7080748

Your IP: 3.95.139.100
Server Time: 2020-01-25 08:57:00
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ