Презентація книги сучасної української письменниці Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка»

Деталі

DSC 0892

У четвер, 15 листопада 2018 року, на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася зустріч із сучасною українською письменницею Ірен Роздобутько, яка презентувала свою книгу «Прилетіла ластівочка».

 

Філологи, як ніхто інший, були зацікавленні в цій зустрічі, тому і привітали авторку гучними оплесками. Письменниці відразу вдалося налаштувати публіку на гарний настрій. В аудиторії відчувалася тепла атмосфера творчості, очі глядачів сяяли зацікавленістю, і кожне слово публіка намагалася впіймати, бо зустрічі з творцями сучасної української літератури відбуваються не щодня.

Літератор розпочала свій виступ із презентації книги та розповіла секрети її створення, а потім зробила короткий аналіз улюблених книг читачів. Після цього зустріч набула дружнього характеру, адже аудиторія та письменниця провели активну бесіду і кожен охочий отримав відповіді на запитання, які хвилювали.

Крім шаленого бажання читати книги Ірен Роздобутько, студенти отримали неймовірну мотивацію та урок від авторки: із чого почати молодій людині, аби досягнути успіху?

На останок усі читачі дізналися невеличкі секрети щодо майбутньої книги, адже сама ж Ірен, на прохання студентів, відхилила завісу нового твору.

Урочистий захід пройшов блискавично! Похвальною є активність та зацікавленість викладачів і студентів НПУ імені М.П.Драгоманова. Про це свідчать і переповнена аудиторія 7:10, і гучні оплески, і маса запитань, які лунали під час зустрічі. Усі довго не відпускали Ірен Роздобутько, адже кожний хотів отримати автограф та фото на згадку.

Я впевнена, що про цей захід будуть говорити ще довго, бо всі йшли після нього з посмішкою та книгою в руках. Висловлюємо щиру вдячність Ірен Роздобутько за творчість та всім організаторам за проведення зустрічі, а ми не кажемо Вам «Прощавайте», а просто говоримо «До наступної зустрічі»!

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу

DSC 0807DSC 0800DSC 0789DSC 0820DSC 0823DSC 0832DSC 0867DSC 0897DSC 0912

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

6471389
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7242
14395
105290
5236303
105290
437486
6471389

Your IP: 3.95.131.208
Server Time: 2019-12-07 12:24:34
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ