Свято першокурсника-2019

5 листопада 2019 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулося довгоочікуване свято - Дебют першокурсника.

Актова зала гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова зібрала о 12:30 викладачів, студентів, голів студентського парламенту, організаторів "Profsport" та найголовніших гостей - першокурсників.

Цього року наш університет святкує 185-річчя від дня заснування. До такої величної дати ми йшли довго, а тому організаторами обрано тему"Укрфіл в історії".Якими були студенти кілька століть тому? Чи складали вони екзамени?

Студенти виявили ініціативу й самостійно обрали 8 часових проміжків, які вони максимально яскраво та оригінально репрезентували глядачам.
Методом жеребкування кожна із груп витягла свій "щасливий квиток",
який відправив і першокурсників,і глядачів у захопливу подорож неперевершеними епохами поза простором та часом. Кам'яний вік, античність, середньовіччя, Київська Русь, гетьманщина,80-90-ті роки XX століття, теперішнє, майбутнє- такі полотна репрезентували наші талановиті першокурсники!

На цьому свято не закінчилося! Цьогоріч наші групи вразили всіх своєрідним домашнім завданням- соціальне завдання. Мета конкурсу- формувати усвідомлене молоде покоління. Екологія,мікроклімат, тавро суспільства, теплозабезпечення гуртожитку, люди поважноговіку, покинуті котики та цуцики, діти-сироти- це те,що так хвилює наше небайдуже молоде покоління!

Запальними номерами вражали і старшокурсники, і команда нашого факультету спортивно-інтелектуальної гри "Profsport" "Тріумфатори", і найкрутіші куратори!

Свято вдалося!

Ніхто не пішов цього дня додому з пустими руками.
Маленькою згадкою про захід, про наш факультет став магнітик із оригінальним мерчом, який
, доречі, розробила наша першокурсницяАнастасія Бабіченко. Молодий Андрій Малишко за книжками - це вам не жарт, а те, чим пишаємось і що вважаєм за честь представляти!
Підвести
підсумкти цього дня взялися декан факультетуВисоцький Анатолій Васильович, заступник декана Гаврилюк Оксана Романівна, голова парламенту факультету соціальної та інклюзивної освіти Щербак Євгеній та голова профбюро нашого факультету Марія Ус. Щасливі очі гостей, купа оплесків, крик, посмішки та сльози - ось так емоційно закінчилося найтепліше свято на факультеті.

За результатами перемогу здобули студенти 108ВС групи!Друге місце посіла талановита 105 ФУА група, а третє місце виборола 104 СОУІ група!
Ми вітаємо всі 8
груп, адже цього знаменного дня ви вже точно стали почесною частинкою великої укрфілівської сім'ї.Будьте такими ж запальними, як сьогодні, і надалі!

Запалюйте з не тільки на факультеті, а й поза ним! Нехай таланить кожному!Фото Наталї Фінічукта Юлії Березовської.

Голова Студентського парламенту факультету

Софія Денисюк

DSC 0032DSC 0035DSC 0047DSC 0066DSC 0085DSC 0092DSC 0098DSC 0105DSC 0115DSC 0138DSC 0141DSC 0185DSC 0193DSC 0334DSC 0387DSC 0392DSC 0480DSC 0494DSC 0511DSC 0531DSC 0974DSC 0991DSC 0997DSC 0033

119428