До ювілею академіка Мацько Л.І.

До 80-річчя академіка Мацько Любові Іванівни

27 березня 2019 року відбулася науково-практична конференція «Парадигмальний простір сучасної української лінгвостилістики особистостей» (до 80-річчя доктора філологічних наук, професора, академіка АПН України Любові Іванівни Мацько), організована кафедрою стилістики української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова,академік НАПН України, член-кореспондент НАН України Віктор Петрович Андрущенко. Він зазначив, що впродовж науково-педагогічної діяльності Любов Іванівна Мацько підготувала цілу когорту відомих учених, створивши провідну в Україні школу лінгвостилістики, лінгводидактики та методики навчання української мови. І за всім цим – щоденна, наполеглива й благородна праця задля розвою рідної мови та вишколу наукової еліти.

За вагомий внесок в розбудову української науки, оновлення змісту мовної освіти і мовного виховання, пропаганду й популяризацію української мови як державної Віктор Петрович Андрущенко вручив Любов Іванівні Мацько високу почесну відзнаку Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова «За академічні заслуги».

У пленарному засіданні взяли участь багато відомих українських науковців.

Кафедра стилістики української мови

Фото Тетяни Урись