Творча зустріч із Іваном Андрусяком

Деталі

DSC 1202

Творча зустріч із Іваном Андрусяком

16 квітня 2019 року на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка завітав дитячий письменник, літературний критик та перекладач Іван Андрусяк.

Теплу зустріч такий високоповажний гість почав зізвичайного "привіт", і це відразу зробило контакт тіснішим. Він говорив із нами незвично... Студенти відчули себе маленькими дітьми, які майже 2 години слухали солодкі казки чудового майстра слова.

За зустріч встигли побувати героями "Третього снігу", бо маємо кожен свій талант той інструмент, яким можемо і повинні змінювати світ. А ще послухали загадкову історію створення дитячих книжок. Більшість віршів у пана Андрусяка відлітають, бо "там їм цікавіше",а залишаються лише найстійкіші.

А чи знали ви, що "Зайчикову книжечку" поет створив, аби "діти його любили, а не проклинали"?А чи бачили, як ведмеді грають у футбол? А як правильно їсти абрикоси? А котлета чому називається котлетою? А що зайчикице серйозні тварини? А що в книжках повинні пізнавати себе? А які є три стадії кохання? А що музика Турнгенівської відрізняється від музики Гоголівської? А що вона повинна перекладатися в слова? А що найстрашнішого звіра ми бачимо щоранку в дзеркалі? А що потрібно виймати навушники і слухати справжню музику? І я не знала до сьогодні.

Після "Аліси і комар", "М'яке і пухнасте", "28 днів життя бурундука", "Стефа і її Чакалка" та інших я впевнено можу сказати, що в цих книжках є "смак слова". Кожен із нас сьогодні щиро позаздрив донечці автора Стефі, адже вона живе зі справжнім казкарем. Ми чекаємо авторову "Чорну лелеку" і щиро сподіваємося на ще не одну зустріч!

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу

DSC 1155DSC 1164DSC 1172DSC 1181DSC 1176DSC 1184DSC 1208DSC 1278DSC 1279DSC 1185

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 208 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

6471389
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7242
14395
105290
5236303
105290
437486
6471389

Your IP: 3.95.131.208
Server Time: 2019-12-07 12:24:34
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ