Малишківці в проєкті "Єдині": Анна Пастушок

330548817 762096208462997 4401890754983796065 nСтудентка 302-СОУР групи, модераторка проєкту "Єдині" Анна Пастушок відповіла на декілька питань щодо участі в проєкті. Вона волонтерить тут уже п'ять місяців та не зупиняється на досягнутому, адже щосуботи свою улюблену модераторку і подругу чекають віддані, захоплені всім українським учасники проєкту, які неодноразово відвідують розмовні клуби під теплим керівництвом Анни.

◦ Посада, твої обов’язки.

Я Анна, модераторка проєкту «Єдині». Проводжу розмовні клуби учасникам, які прагнуть перейти на українську мову.

◦ Як довго ти волонтериш у проєкті? З чого почався твій шлях?

Волонтерю вже п'ятий місяць, чим дуже пишаюся. Все почалося з Соні Денисюк. Її пропозиція стати модераторкою розмовних клубів зарядила мене, і я впевнено погодилась. Це неабияке щастя бути частинкою такої великої справи.

◦ Чи пам’ятаєш ти своїх перших учасників? Які були перші враження?

Звичайно, пам‘ятаю. Мої перші враження - це захоплення і водночас приємне здивування. Наскільки круто бачити їхнє жагуче бажання говорити українською, думати українською. Багато моїх учасників і досі відвідують розмовні клуби та дуже тішать своїми результатами.

◦ Що тебе надихає у цій діяльності?

Однозначно, те, що найбільше надихає у цій справі,  - люди. А особливо сильно, то це їхнє палке бажання говорити українською. Надзвичайно радію, коли бачу прогрес в учасників, бо це ще більше мотивує вдосконалюватись як модераторка у цій сфері.

◦ Чи складно тобі знаходити підхід до учасників?

На щастя, нескладно знаходити підхід до учасників. Бо кожен свідомо зробив вибір - говорити українською, а я лише радо їм у цьому допомагаю.

◦ Що ти можеш побажати людям, які бажають стати частинкою цього проєкту?

Бажаю їм невичерпної енергії, натхнення. Пам‘ятати, що поруч буде підтримка та тепла атмосфера. А головне – знати, що вони роблять ВЕЛИКУ справу!

Студпарламент факультету