Відео про екскурсію до 1+1 media з телеведучим Тімуром Мірошниченком уже на факультетському YouTube каналі!

Відео про екскурсію до 1+1 media з телеведучим Тімуром Мірошниченком, яке створили студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, уже на факультетському YouTube каналі! Пропонуємо переглянути, натиснувши тут. Нагадуємо, що захід організував проєкт «Єдині» 21 березня 2024 року за програмою співпраці з викладачами та студентами нашого факультету. Відео про те, як студенти занурювалися у світ журналістики, відчували себе в ролі телеведучих, відвідували зйомки популярних програм «Сніданок з 1+1» та «ТСН». Також побували на прес-конференції з Тімуром Мірошниченком, який поділився особистим досвідом, відповів на запитання тощо.

Дякуємо 1+1 media та волонтерам проєкту «Єдині» за можливість пізнавати нове й познайомитися з цікавими людьми.

фуф ютуб 20240322 224923 0000