Звітно-наукова конференція студентів на кафедрі української літератури

ukr lit 15 квітня 2023 року у межах Тижня студентської науки, який активно проходить нині в університеті, відбулись секційні засідання молодих дослідників історії української та зарубіжної літератур. Попри надзвичайно складний час війни, ми продовжуємо працювати, навчатися і, звичайно ж, проводити наукові дослідження. Охочих представити власні напрацювання було неочікувано багато, тож цього року робота кипіла на двох секціях з української літератури: «Сучасна українська література», яку модерувала кандидатка філологічних наук, доцентка Інна Галак, та «Проблеми класичної літератури», яку вів доктор філологічних наук, професор Володимир Погребенник.

Надзвичайна різноманітність обраних студентами тем від давньої до сучасної літератури, широке коло охопленої проблематики, спроби здійснити компаративний аналіз, розуміння теоретичних літературознавчих аспектів та їх практичної реалізації в текстах письменників  – все це та багато іншого демонстрували студенти, представляючи результати своїх наукових робіт.

Кафедра української літератури на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка плекає не лише літературознавців, але й зрощує плеяду творчих людей, що вже стали письменниками,  зокрема озвучені студентами результати досліджень аналізу творчості випускника–прозаїка Сашка Дерманського та студентки-юної поетки-військової  Оксани Рубаняк є показовим свідченням цього.

З учасниками конференції та тематикою доповідей можна ознайомитися у Програмі.

Кафедра української літератури