"Педагогічні обжинки" в філармоції

23 травня 2012 року для Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбулася знакова подія. Саме цього дня вперше в історії університету було проведено «Педагогічні обжинки» - свято, яке було створене для підбиття підсумків та нагородження найкращих викладачів і студентів провідного педагогічного вишу країни.

За високий показник роботи зі студентською молоддю дипломом та медаллю був нагороджений директор Інституту української філології Анатолій Васильович Висоцький.

А кращим науковцем цього року став завідувач кафедри української літератури, професор Володимир Федорович Погребенник.

Доктор філологічних наук, професор Любов Іванівна Мацько нагороджена за видатні особисті наукові і навчально-методичні досягнення.

Університетську статуетку за багаторічну мистецьку діяльність отримала керівник Центру культури і мистецтв НПУ, керівник народного театру «Вавилон» Ірина Віталіївна Савченко. Однак, на цьому її нагороди не завершилися. Зі сцени ректор університету, Віктор Андрущенко, оголосив Указ Президента України про надання Ірині Віталіївні звання Заслуженого діяча культури і мистецтв України!