IMG 8522

22 листопада 2017 на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка з нагоди ювілею, 105-ї річниці від дня народження відомого українського поета, публіциста, громадського діяча, випускника мовно-літературного факультету Київського інституту народної освіти Андрія Малишка відбулися ІІ Малишківські читання, які надовго запам’ятаються учасникам заходу.

       

  Зі вступним словом про навчання у нашому університеті і юнацькі роки Андрія Малишка виступили Ліпницька І.М., заступник декана з наукової роботи нашого факультету та доцент кафедри історії та етнополітики Подобєд О.А. Основну частину читань феєрично відкрила Богдана Бартощук, яка виконала вокальний номер:«Попурі на слова Андрія Малишка». Член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Даниленко В.М. розповів про контакти, співпрацю, взаємну симпатію двох велетів української літератури Андрія Малишка і Олеся Гончара. Не менш цікавими і часом несподіваними ракурсом висвітлення життя і творчості Андрія Малишка були доповіді студентів нашого факультету

Учасники читань переглянули документальний фільм «Андрій Малишко», створений до 100-річчя від дня народження поета на замовлення нашого університету.

     Квест, присвячений життєвому і творчому шляху поета, став справжньою фінальною кодою читань, участь у якому взяли 2 команди малишкознавців.

                                                              

Прес-служба факультету української

                                                               філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

DSC 0593DSC 0595DSC 0609DSC 0613DSC 0627IMG 8441IMG 8450IMG 8471IMG 8490IMG 8509IMG 8515

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 722 гостей та користувачі відсутні

   
© ALLROUNDER