Декада української мови

Декада української мови на факультеті української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

Національного педагогічного університету

імені М.П.Драгоманова

Запрошуємо викладачів та студентів-драгоманівців відвідати заходи впродовж Декади української мови на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

У програмі заходів з 9 листопада 2017 року – Всеукраїнська науково-практична конференція з мовної тематики, Міжнародна науково-практична конференція«Корифеї української літератури і науки: фундаментальний внесок неокласиків», зустрічі з відомими письменниками та журналістами, конкурси з української мови для студентів вищих навчальних закладів та інше.

листопада

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»

вул. Пирогова,9,

ауд. 231,