Гість з Економіного університету в Катовіцах

З 02.09.2013 р. по 18.09.2013 р. в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка перебував з робочим візитом та був слухачем мовної школи зі спеціальності «Українська мова» професор факультету інформатики й комунікації Економічного університету в Катовіцах (Польща) Кшиштоф Гайдка. Окрім занять в університеті, пан професор відвідав визначні місця Києва, зокрема Києво-Печерську лавру, Софійський собор, Андріївський узвіз, побував на могилі Т.Шевченка у Каневі, відвідав театри, виставки та музеї столиці. Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка зацікавлений у подальшій співпраці з Економічним університетом у Катовіцах і вітає професора Кшиштофа Гайдку з першими успіхами у вивченні української мови як іноземної!

DSC 0227DSC 0231