Актуальні питання теорії соціальних комунікацій

На базі кафедри журналістики Інституту української філології та літертурної творчості імені Андрія Малишка щороку виходить друком збірник наукових доповідей "Актуальні питання теорії соціальних комунікацій", у якому вміщені матеріали науково-звітної конференції викладачів кафедри.

Надруковані статті висвітлюють результати досліджень, що проводяться в трьох важливих напрямках: педагогічні аспекти теорії соціальних комунікацій, наукове осмислення проблем інформаційної діяльності в Україні та підвищення ефективності писемної комунікації засобами редагування. У кожній публікації пропонованого читачам збірника – об’єктивний, фаховий, ґрунтовний аналіз значущих питань видавничої справи, редагування, бібліотекознавства, який буде корисний усім, хто працює в цих галузях.