Презентація віртуального навчального середовища

28 вересня 2016 року на факультеті української філології та літературної творчості імені А. Малишка презентували віртуальне навчальне середовище відкриту систему, у межах якої на основі застосування технологій віртуальної реальності забезпечується ефективне інтерактивне навчання.

Проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор Кудін А.П. разом із розробниками з факультету інформатики продемонстрували студентам та викладачам електронний розклад та розказали проможливості його встановлення на студентських смартфонах, ознайомили з електронним курсом в оболонці Moodle.

Презентації віртуального навчального середовища передувала плідна підготовча робота. Зокрема, доцент кафедри культури української мови Лобода Т.М. презентувала вже розроблений електронний курс із дисципліни «Український правопис».