Тренінг Марії Смик і меморандум про співпрацю з медіа «Рубрика»

25 квітня о 14:00 відбувся офлайновий вебінар від редакторки  медіа «Рубрика» та медіатренерки Марії Смик. Тема розмови цього разу – «Чутлива журналістика: як не нашкодити героям, читачам та самим собі». Студенти дізналися про те, як працювати з героями, які зазнали травм, щоб уникнути ретравматизації. Завдяки наведеним прикладам вони мали можливість усвідомити механіку виникнення травми і отримали поради, як ефективно налагодити комунікацію з людьми, які пройшли чималі випробування. У квітні це вже друга зустріч із пані Марією. Нагадаємо, що раніше вона вже прочитала студентам 2 і 3 курсів гостьову лекцію «Журналістські  розслідування: що слід знати перед тим, як почати роботу».

Змістовні, інтерактивні зустрічі студенти сприйняли із захватом. Користь у такій співпраці вбачає і спікерка, яка готова ділитися досвідом і доносити до молоді актуальні тренди медіавиробництва.

Закінчилася зустріч офіційною подією: наш факультет уклав із медіа «Рубрика» меморандум про співпрацю. Пані Марія, як довірена особа редакторки видання Анастасії Руденко, завірила документ. Ми домовилися, що можемо бути взаємно корисними в проведенні консультацій, організації заходів на професійну тематику, питаннях стажування студентів тощо.

День зустрічі подарував нам нових друзів і багато приємних емоцій.

Кафедра журналістики

171405517082317140551719631714058926040 1