y 0e09f518

 

 

РЕАЛІЗОВУЙТЕ  СВОЇ  МРІЇ  І  ПРИЄДНУЙТЕСЯ  ДО  НАШОЇ  ДРУЖНЬОЇ  ДРАГОМАНІВСЬКОЇ  РОДИНИ !!! :)

 

Абітурієнтам 2018

Деталі

До уваги абітурієнтів, які вступають на спеціальність „Журналістика“

           Відповідно до наказу МОН України № 409 від 23.04.2018 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів» прошу внести зміни до правил прийому НПУ імені М. П. Драгоманова у 2018 році в переліку конкурсних предметів при вступі на спеціальність 061 Журналістика (освітньо-професійна програма «Видавнича справа та редагування») творчий залік скасовано.

Інформація для вступників до магістратури

Деталі

Для ознайомлення з інформацією щодо умов вступу до магістратури перейдіть за посиланням http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/.

День відкритих дверей у 2018

Деталі

DSC 0871

День відкритих дверей

30 березня 2018 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники 2018 року, вступники та батьки.

 

Детальніше...

День відкритих дверей 2018

Деталі

День відкритих дверей

30 березня 2018 року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка запрошує на День відкритих дверей!

Шановні випускники 2018 року, вступники та батьки! Зустріч проходитиме з 10.00 до 14.00 години за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова), ауд. 7-3. Відвідувачі матимуть можливість отримати інформацію щодо вступу, особливостей навчально-виховного процесу, перспектив професійного становлення тощо. Консультації проводитимуть декан факультетупроф. Висоцький А.В., заступник декана з навчальної роботи доц. Шемет В.Г., заступник декана з виховної роботи доц. Гаврилюк О.Р., заступник декана з наукової роботи доц. Ліпницька І.М., Студентська рада факультету, колектив викладачів. Чекаємо на Вас!

Деканат факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

Перелік спеціальностей і спеціалізацій для вступу на навчання (2018)

Деталі

Для перегляду переліку спеціальностей і спеціалізацій для вступу на навчання перейдіть за посиланням Перелік.

 

Творчий залік для спеціальності Журналістика

Деталі

Програма творчого заліку

Графік

При реєстрації на творчий залік абітурієнт повинен мати:

1) паспорт громадянина України

2) одну фотокартку 3*4 см

 

Програми вступних випробувань

Деталі

І. Програма вступного фахового випробування з дисциплін редакторського циклу (основи видавничої справи та редагування, історія видавничої справи та редагування, технічне редагування, типологія помилок, коректура, макетування і верстка) для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра на базі здобутого ступеня бакалавра. Натисніть сюди, щоб завантажити.

ІІ. Програма вступного фахового випробування з дисциплін редакторського циклу (основи видавничої справи та редагування, історія видавничої справи та редагування, технічне редагування, типологія помилок, коректура, макетування і верстка) для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціалістаНатисніть сюди. щоб завантажити.

ІІІ. Програма додаткового вступного випробування з української мови (письмово)для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого  освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста спеціальність 061 «Журналістика». Натисніть сюди, щою заванажити.

ІV. Програма вступного фахового випробування з української мови і літератури для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста спеціальність 014 «Середня освіта (українська мова і література)». Натисніть сюди, щоб завантажити.

V. Програма додаткового вступного випробуванняз української мови (письмово)для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства,при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутогоосвітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста спеціальність 014 Середня освіта (українська мова і література). Натисніть сюди, щоб завантажии.

VІ. Програма вступного випробування з української мови і літератури для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти спеціальність 014 «Середня освіта (українська мова і література)». Натисніть сюди, щоб завантажити.

VІІ. Програма вступного фахового випробування з української мови та літератури для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра на базі здобутого ступеня бакалавра/освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста спеціальність 035 «Філологія». Натисніть сюди, щоб завантажити.

VІІІ. Додаткове вступне випробування зі спеціальності „Українська мова і література“ на спеціальність „Видавнича справа і редагування“ (перехресна магістратура). Натисніть сюди, щоб завантажити.

Діяльність факультету

Деталі

Тут Ви можете переглянути презентацію про діяльність нашого факультету.

Наш факультет

Буклет

Про роботу приймальної комісії університету

Деталі

Шановні абітурієнти!

Інформацію про роботу приймальної комісії університету ви можете знайти за цією адресою

http://npu.edu.ua/ua/struktura/pryimalna-komisiia

Перелік документів вступника

Деталі
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • сертифікати УЦОЯО;
  • медична довідка за формою 086-о;
  • паспорт громадянина України (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, військовий квиток або приписне свідоцтво (для юнаків), свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта);
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 6 кольорових фотокарток розміром 3х4;
  • 2 конверти з марками по Україні;
  • папка на зав'язках.
   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

4624408
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
578
1463
7041
3592554
41566
52257
4624408

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-24 08:11:11
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ