Благодійна фотозустріч «Зігрій теплом солдата»

Деталі

bT7BJE7uvdUБлагодійна фотозустріч «Зігрій теплом солдата»

«На картах світу ти, як чиста вода…» - співають у пісні. Коли споглядаєш білосніжне цвітіння магнолій, розумієш – наскільки прекрасний світ! І яка чудесна весна прийшла цього року до Києва!

22 квітня студентська рада Інституту української філології гостинно запросила всіх охочих на благодійну фотозустріч «Зігрій теплом солдата-2». Студенти долучилися до благодійного збору коштів на реабілітацію випускниці нашого університету, справжньої героїні – Олени Ломачинської.

Крім того, усі охочі могли придбати кольорові та яскраві листівки від талановитої Наталки Джус – студентки ІІІ курсу нашого Інституту.

Яскраве сонечко, білосніжні магнолії сприяли веселому настрою та дали змогу зробити неперевершені фото.

До майбутніх викладачів української мови та літератури долучилися студенти Інституту іноземної філології та Інституту соціальної роботи та управління.

Дякуємо всім учасникам за небайдуже серце та активну громадянську позицію!

Студентська рада

ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка

7CDqkOYNJ7kDSC 0105DSC 0187IMG 0640

Склад студентського самоврядування

Деталі

Костовс ка Алла

 

Алла Костовська - голова студентського самоврядування

У 2012-2013р виборола ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови за професійним спрямуванням у місті Чернівці, два роки поспіль ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Очалила студентське наукове товариство Інституту української філології. Активний співробітник студентської газети "Сьоме небо". Займається волонтерською діяльністю на різноманітних культурних заходах, зокрема "Книга року 2012".

 

Детальніше...

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

4061295
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
130
834
6900
3037631
32508
35155
4061295

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 03:55:22
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ