Вітаємо Анну Пляс

Деталі

IMG 9890НАШІ НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ

У квітні 2016 року на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування студентка III курсу Анна Пляс із роботою «Довідково-допоміжний апарат сучасного літературно-художнього видання: погляд редактора» посіла почесне третє місце. Щиро вітаємо її з цим досягненням і пропонуємо вашій увазі її ж звіт про перебіг подій на цьому заході.

У Львові, в Українській академії друкарства, з 5 по 7 квітня відбулися одразу дві події, вагомі для студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування»: Всеукраїнська Олімпіада та II етап Конкурсу студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування.

Детальніше...

Вітаємо Ірину Сухарєву

Деталі

21

Вітаємо студентку 5 курсу Сухарєву Ірину із врученням диплома і ректорської премії за наукові досягнення як члену Студентського наукового товариства імені Г. І. Волинки, яка продемонструвала найбільшу активність щодо участі в наукових заходах, власних публікацій, перемог в предметних конкурсах і олімпіадах.

Вітаємо переможців ІІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Деталі

Вікторія Якуша з Головою журі Конкурсу П.ГриценкомНадія Пилипчук

Вітаємо з перемогою!

Уже традиційно в день народження Тараса Шевченка Ліга українських меценатів України нагороджує переможців міського (київського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Детальніше...

Міжнародні конкурси з української мови та літератури

Деталі

Ганна КінашОлена ОлеяЮлія Кириленко                   

Про проведення Міжнародних конкурсів

з української мови та літератури

Традиційно щороку в листопаді в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбуваються міжнародні конкурси з української мови та літератури.

Детальніше...

Засідання наукового товариства Інституту

Деталі

DSC 0778

Засідання Студентського наукового товариства

імені Петра Орлика

16 листопада 2015 року відбулося чергове засідання Студентського наукового товариства імені Петра Орлика Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка в рамках підготовки до проведення міжнародного проекту «Українська ментальність».

На порядку денному були питання, пов’язані з затвердженням організаційного комітету, схвалення інформаційних матеріалів конференції та списку їх розсилки.

 

Детальніше...

Вітаємо!!!!!

Деталі

12168674 685323571569638 783073164 oВітаємо студентів Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анастасію Сухінову та Юлію Кириленко з ректорською нагородою за плідну просвітницьку роботу серед студентської молоді університету!

КириленкоСухінова

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

4054245
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1427
1316
11332
3028216
25458
35155
4054245

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-18 19:25:56
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ