Місце пам’яті – Биківня

Деталі

29 вересня 2016 р., у День пам’яті жертв Бабиного Яру, студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова зустрілися з керівниками Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», ще однієї промовистої згадки про терор радянської доби. 

DSC 0110        DSC 0133

 

Детальніше...

Перегляд фільм Олеся Янчука «Голод – 33» (1991)

Деталі

DSC 0894Пам’ятаємо завжди

Щороку 22 листопада вся Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932 – 1933 років, осторонь не лишився Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М. П. Драгоманова.

Детальніше...

«Кінооко» доби. Дзиґа Вертов

Деталі

Man with a movie camera«Кінооко» доби. Дзиґа Вертов

У понеділок, 3 листопада, кінолекторій уже вдруге зібрав небайдужих до мистецтва студентів ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка. Цього разу відбувся перегляд шедевру документального кіно – картини радянського режисера Дзиґи Вертова «Людина з кіноапаратом» (1929), експериментальним явищем у кіноіндустрії тих років.

Детальніше...

Кінолекторій знімає грифи секретності

Деталі

DSC 0881Кінолекторій знімає грифи секретності

10 листопада у тому ж місціі в той же час у рамках кінолекторію відбувся перегляд документального фільму «Цар і раб хитрощів» (2009), який розкрив перед глядачами невідомі сторони життя і боротьби Миколи Хвильового – знакової постаті літературного процесу початку минулого століття. Кінозустріч традиційно розпочалася вступним словом Блєдних Тетяни Юріївни, викладача кафедри української літератури, про неоднозначність і винятковість постаті Миколи Хвильового у громадському та літературному житті України.

Детальніше...

Кінолекторій

Деталі

Кінолекторій

     Кінолекторій запрошує справжніх кіноманів у захоплюючий світ кінематографу, де на них чекають секрети створення популярних кінострічок та мультиплікаційної анімації, кращі кадри з відомих фільмів та найцікавіші факти про новинки кінопрокату. Більше дізнатися про життя та творчість відомих акторів, переможців популярних кінофестивалів та культурні кіноподії ви можете у програмі «Кінолекторій» в Інституті української філології. 

 

 

Керівник кінолекторію: Блєдних Тетяна Юріївна

 

 ПЛАН РОБОТИ

 27.10 14. - перегляд  фільму «Футуризм»

03.11.14. - перегляд фільму Дзиги Вертова «Людина з кіноапаратом»

10.11.14. - перегляд фільму про Миколу Хвильового «Цар і раб хитрощів»

17.11.14. - перегляд фільму «Танго смерті» (за твором М. Хвильового «Повість про санаторійнузону»)

24.11.14. - до роковин трагедії Голодомору -  перегляд фільму «Голод -33» (за твором В.Барки«Жовтий князь»)

01.12.14. - перегляд  фільму О.Довженка «Звенигора»

08.12.14. - перегляд фільму О.Довженка «Земля»

 

 

 

Стежте за афішами і до зустрічі!

 

 

 

 

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

4061295
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
130
834
6900
3037631
32508
35155
4061295

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 03:55:22
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ