Урочисте нагородження переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

IMG 046421 травня 2017 року, напередодні відзначення дня перепоховання Кобзаря, у м. Каневі відбулося урочисте нагородження переможців всеукраїнського етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, серед яких були і представники Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова – Юлія Світайло, студентка ІІІ курсу факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, та її науковий керівник – доцент кафедри української літератури Інна Миколаївна Ліпницька.

З вітальним словом до переможців конкурсу звернулися Державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський, а також предаставники Черкаської ОДА та управління освіти і науки.

У листі Міністра освіти і науки України, який зачитав голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський, Лілія Гриневич зазначила, що перемогу здобули учасники, в роботах яких була «пропозиція» новітнього погляду на творчість Тараса Шевченка, своєрідний стартап, отже, найкращими стали ті, хто «відчули на дотик» Кобзареве слово.

Павло Полянський подякував учасникам, їхнім батькам, викладачам та вчителям за непросту творчу роботу, наполегливість і небайдужість до українського слова. Держсекретар згадав у своїй промові талановиту англійську письменницю і перекладачку творів Т. Шевченка Віру Річ, яка була удостоєна ордену Княгині Ольги. Під час церемонії разом з професором Кінгстонського університету Аланом Флаверсом цю нагородубулопередано музею Тараса Шевченка.

Переможців конкурсу нагородили грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, а також цінними подарунками.

Церемонія завершилась покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Server Time: 2018-06-23 04:01:35