MalyshkoQuest

Деталі

IMG 578187 років тому, навесні 1930-го, Андрій Малишко став студентом Київського інституту народної освіти (нині Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова). Студенти факультету української філології та літературної творчості, який носить ім’я Андрія Самійловича, вирішили відзначити цю подію, провівши цікавий квест.

Відкрив квест завідувач кафедри історії та етнополітики член-кореспондент НАН України Віктор Даниленко, який наголосив на важливості залучення нових джерел для дослідження життєвого і творчого шляху поета. Доцент Олена Подобєд повідомила, що квест розробили магістранти-українознавці Світлана Григор’єва, Альона Кирпа та Анастасія Мануліна у рамках вивчення навчальної дисципліни «Музеєзнавство та архівознавство».

Отримавши маршрутні листи, команди квестерів, змагаючись одна з одною, відвідували низку локацій, де мали використати усі знання, здобуті під час студіювання історико-філологічних дисциплін. На фініші організатори інтелектуально-рухливого заходу оголосили команду-переможця. Усі учасники квесту отримали подарунки, серед яких – символічні побажання від самого Поета.

Учасники квесту – студенти 203 уі групи залюбки поділилися своїми враженнями від участі у заході:

Діана Коваленко: «У цей весняний день нам випала неймовірна можливість детальніше познайомитись з життєвим та творчим шляхом Андрія Самійловича Малишка – патрона нашого факультету. Допомогли нам у цьому магістранти-українознавці 1 року навчання на чолі з керівником О.А. Подобєд, провівши «MalyshkoQuest». Дівчата гарно продумали квест в цілому та завдання до нього. Нам цікаво було виконувати різноманітні завдання, особливо сподобалась локація під назвою «Архів». Дякую за гарну нагоду доторкнутись до біографії А. Малишка, чекаємо від Вас нових квестів!

Тетяна Курочка: «Дуже вдячна магістрантам за проведення квесту. Завдяки цікавим та різноманітним завданням, ми змогли дізнатися більше про Андрія Малишка як про поета та перекладача. Найбільше сподобалось працювати з копіями архівних матеріалів. Із задоволенням буду приймати участь у подібних заходах!»

Ірина Дідус: «19.04.17 відбувся квест, присвячений А. Малишку, в якому взяли участь студенти 203-уі групи. Всі учасники були веселі та енергійні. І хоч виникало чимало питань, було цікаво йти до перемоги. Адже ми дізнались багато цікавої інформації про А. Малишка і його творчість».

Юлія Фастовець: «Було цікаво працювати із першоджерелами. Мені цікаво досліджувати почерки відомих людей, тому після квесту я вирішила почати із Андрія Малишка. Добре, що персоною для квесту було обрано фактично сучасного літературного діяча. Тож працювати було удвічі приємніше».

Маємо надію, що проведення «MalyshkoQuest» стане на факультеті гарною традицією.

                    Олена Подобєд, доцент кафедри історії та етнополітики

IMG 5720

Qest1

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 92 гостей та один учасник

   

Всього відвідувань  

4056974
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1164
1415
2579
3037631
28187
35155
4056974

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-20 15:39:48
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ