Фотовиставка "Старий Новий рік"

Деталі

Старий новий рік1

З ініціативи кафедри історії та етнополітики на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка було започатковано проект «Історія країни крізь призму світлин моєї родини». Презентація проекту й перша фотовиставка нещодавно відбулися на факультеті. У передчутті наближення зимових свят магістранти-українознавці першого року навчання під керівництвом доцента Олени Подобєд презентували фотовиставку «Старий Новий рік». Її основу склали світлини із родинних фотоархівів магістрантів Світлани Григор’євої, Марії Жуковської, Альони Кирпи, Анастасії Мануліної та Тетяни Панкевіч, які й виступили екскурсоводами.

 Відкриваючи фотовиставку, завідувач кафедри історії та етнополітики професор Віктор Даниленко наголосив на важливості роботи студентів і магістрантів з історичними джерелами, зокрема світлинами. Під час заходу присутні мали змогу дізнатися про історію святкування одних із найулюбленіших свят малечі і дорослих – Нового року та Різдва Христового, зокрема особливості їх святкування за радянських часів: із переховуванням ялинок у часи «антирелігійної пропаганди», формуванням у дітей негативного ставлення до цих свят. Окремо екскурсоводи зупинилися на історії ялинкових іграшок та новорічно-різдвяних листівок.

Екскурсанти не були пасивними слухачами, а брали активну участь у заході, адже усіх присутніх охопив передноворічний настрій: студенти відгадували загадки, знайомилися із різними видами листівок, читали вітання із Новим роком різними мовами, розповідали вірші під ялинкою, грали у гру «Чарівна шишка», писали листи Святому Миколаю (у них просили миру, злагоди та процвітання для нашої країни) та із захопленням шукали Дідів Морозів під час квесту. Переможці конкурсів отримали новорічні подарунки від організаторів заходу.

Завершилася презентація фотовиставки переглядом новорічних відео: американської версії обробки «Щедрика» Миколи Леонтовича гуртом «Пентатонікс» («Pentatonix») під назвою «CaroloftheBells» («Колядка дзвонів») та україномовної версії відомої англійської пісні «Jinglebells» українського гурту  «Шпилясті бандуристи».

Сніжинки у повітрі, яскрава ялинка, тематичні світлини, маскарадні маски на екскурсантах, аромат мандаринів, подарунки та посмішки на обличчях створили на презентації фотовиставки казкову атмосферу, де кожен зміг поринути у світ дитинства. Користуючись нагодою, вітаємо усіх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, і як писав Іван Франко:

З Новим роком, браття милі,

В новім щастю, в новій силі

Радісно вітаю вас

І бажаю, щоб в здоров’ю,

В мирі, з братньою любов’ю,

Відтепер ішов нам час.

Щирій праці Бог поможе!

Дай вам Боже все, що гоже!

                                                    Світлана Григор’єва, магістрантка-українознавець,

                                                    світлини студентки-історика Надії Папіш,

                                                    ФУФЛТ імені Андрія Малишка

Фото новий рік2

новий рік4

новий рік 3

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

4333938
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
241
1183
7311
3312629
27194
40571
4333938

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-23 04:16:59
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ