Благодійна фотозустріч «Зігрій теплом солдата»

bT7BJE7uvdUБлагодійна фотозустріч «Зігрій теплом солдата»

«На картах світу ти, як чиста вода…» - співають у пісні. Коли споглядаєш білосніжне цвітіння магнолій, розумієш – наскільки прекрасний світ! І яка чудесна весна прийшла цього року до Києва!

22 квітня студентська рада Інституту української філології гостинно запросила всіх охочих на благодійну фотозустріч «Зігрій теплом солдата-2». Студенти долучилися до благодійного збору коштів на реабілітацію випускниці нашого університету, справжньої героїні – Олени Ломачинської.

Крім того, усі охочі могли придбати кольорові та яскраві листівки від талановитої Наталки Джус – студентки ІІІ курсу нашого Інституту.

Яскраве сонечко, білосніжні магнолії сприяли веселому настрою та дали змогу зробити неперевершені фото.

До майбутніх викладачів української мови та літератури долучилися студенти Інституту іноземної філології та Інституту соціальної роботи та управління.

Дякуємо всім учасникам за небайдуже серце та активну громадянську позицію!

Студентська рада

ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка