'White Phoenix' - міжнародний літературно-мистецький журнал

DSC 1253Презентація міжнародного літературно-мистецького журналу 'WhitePhoenix' в Інституті української філології та літературної творчості

імені Андрія Малишка

Ви коли-небудь мали можливість без лишніх клопотів, ось так просто надіслати свої твори в редакцію і мати змогу їх безкоштовно надрукувати? Ви думали колись, що зможете друкуватися на рівні з Максом Кідруком, Лірником Сашком, Олександром Михедом...? ВАПЛІТЕ,'Ланка', 'МАРС'... все це не просто відроджується, а набуває нових форм, втілюється у справдіглобальний якісний продукт.

'WhitePhoenix' це міжнародний літературно-мистецький журнал, який дає змогу молодим митцям реалізувати себебез жодних навколоходів. Виходить він у Кам'янець-Подільському, а ініціаторами створення стали Тетяна Сметанюк та Ольга Комарова. Після виходу не зовсім відповідного концепції авторів першого видання сама пані Доля звела ідейників з митцями із Києва, які і увійшли до редколегії журналу, – Олександром Шереметою (редактор) і Вікторією Крижанівською (коректор).

Другий випуск, крім творів ще не досить відомих авторів, вміщує: компрометуючу рецензію на 'Дім дивних дітей', інтерв'ю з Максом Кідруком, перекладознавчу статтю, оригінальний переклад 'Бенджаміна Баттона', а також 'вредні' поради, як НЕ стати письменником від уже 'підкованих' у цій справі людей.

"WhitePhoenix" уже презентували на Форумі видавців у Львові, на Національному радіо 'Культура', а тепер – і в нашому Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. На презентаціюприйшли не лише студенти, а й люди старшого покоління, що свідчить про багатогранність реципієнтської аудиторії. Найбільше тішить те, що ідею журналу публіка сприйняла, ба, більшезацікавилася співпрацею з редакцією. Усі 20 примірників були розкуплені, навіть було мало! Це означає, що попит є, що нішу зайняли правильну, що йдемо вперед і вгору. Усім, хто хоче надіслати свої ідеї до журналу, пропонуємо писати на поштуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вікторія Крижанівська,

студентка 4 курсу

ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка

DSC 1201DSC 1203DSC 1205DSC 1224DSC 1226DSC 1232DSC 1233DSC 1234DSC 1235DSC 1236DSC 1238DSC 1239DSC 1240DSC 1241DSC 1246DSC 1252