Про підсумки 2022/2023 н.р.

Нещодавно в УДУ імені Михайла Драгоманова відбулося розширене засідання Вченої ради університету, на якому ректор університету Віктор Андрущенко привітав колектив з новим навчальним роком та подякував за плідну роботу викладачам і студентам у попередньому навчальному році.

Крім того, за підсумками рейтингового оцінювання діяльності факультетів/інститутів, кафедр та викладачів університету у 2022/2023 н.р. відзначено переможців серед науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за минулий навчальний рік.

Подякою ректора за організацію наукової роботи викладачів та студентів факультету відзначена Ліпницька Інна Миколаївна, професорка, завідувачка кафедри української літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

У номінації «Професор у 2022-2023 навчальному році» переможне 3 місце здобула Бикова Тетяна Валеріївна, професорка кафедри української літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка;

Вітаємо і пишаємося!

Фото – Тетяни Урись

xvch rada 30 09 23 15.png.pagespeed.ic.5vXLwnjMLA350x467xvch rada 30 09 23 26.png.pagespeed.ic.Z9AHBwnekw