Благодійний захід „Краса врятує світ“

Благодійний захід "Краса врятує світ" в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

Довгоочікуваний благодійний захід "Краса врятує світ" в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, що відбувся 8 жовтня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова, став однією з найяскравіших подій нашого інституту, і, безперечно, залишив у всіх присутніх яскраві та незабутні враження, адже ми обрали найгарнішу, найпрекраснішу, найніжнішу, найчарівнішу красуню Інституту і водночас зібрали кошти на потреби українських воїнів, що перебувають у зоні АТО.

Ведучі конкурсу Олекса Чухліб і Віктор Степаненко з першої хвилини перебування на сцені створювали неймовірну атмосферу свята. Шість чарівний красунь – студенток нашого Інституту – потішили глядачів зовнішньою і духовною красою у таких конкурсах: "Візитівка", "Вихід у національних костюмах і презентація оберегів для воїнів АТО", "Конкурс талантів", "Відеоробота на тему: "Посміхнись і зроби добро", "Вихід у вечірніх сукнях". Дівчата приголомшили майстерним професійним дефіле і спільним танцем, який об'єднав конкурсанток. Усі учасниціретельно та відповідальноготувалися і отримали найвищі результати за свої старання.

У журі конкурсу були справжні поціновувачі жіночої краси:

1. Анатолій Васильович Висоцький – директор Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.
  2. Олександр Вікторович Чорнобаєв старший викладач кафедри української літератури.
  3. Василь Мартиненко – фотограф.
  4. Михайло Пилинський – студент 4 курсу, член редколегії газети «Сьоме небо».
  5. "Перша красуня" – Карина Головченко, студентка 2 курсу;
  6. "Віце-красуня" і "Красуня глядацьких симпатій" – Наталія Басюк, студентка 3 курсу;
  7. "Красуня-весняна принцеса" – Юлія Кириленко, студентка 4 курсу;
  8. "Найартистичніша красуня" – Анастасія Копич, студентка 4 курсу;
  9. "Найелегантніша красуня" – Таїсія Бондаренко, студентка 2 курсу;
  10. "Красуня-чарівна посмішка" – Наталія Кривко, студентка 5 курсу.

Однак передусім важливо відзначити організаційну роботу студентського активу, який очолює Анастасія Сухінова – голова Студентської ради Інституту, за плечима якої тривалий неоціненний досвід проведення благодійних акцій грандіозних масштабів у Києві та за його межами (зокрема, у рідному місті Борисполі)! Активна, організована, Анастасія зуміла згуртувати дружній колектив нашого Інституту, долучивши до громадської роботи як студентів-старшокурсників, так і першокурсників.

Анастасія Сухінова, Альона Обух, Юлія Березовська, Наталя Джус, та Юлія Писаренко були організаторами конкурсу. Незмінні фотографи – Юлія Герасимчук і Юлія Желонкіна. Дорогі друзі, пишаюся Вами!!! Ви справжній приклад студентства нового покоління – освіченого, талановитого, креативного, ініціативного. За вами майбутнє нашої держави! Переконана, що робота Студентської ради Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка – гідний приклад для наслідування.

Під час благодійного заходу було зібрано 1210 грн., які ми найближчим часом передамо воїнам, а також обереги від учасниць конкурсу (вишита ікона, картина, браслети, ляльки мотанки).

Спонсорами благодійного заходу були:

1. Профспілкова організація студентів і аспірантів НПУ імені М.П.Драгоманова.

2. Студентська рада Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка та газета "Сьоме небо".

3. Перукар Марина Курелюк та візажист Наталія Ткаченко.

4. Фотограф Юля Желонкіна.

5. Майстер нігтьового сервісу Віта Шемчук.

6. Фотостудія "25 етаж".

7. Фотостудія "Прованс".

Результати конкурсу:

Вітаємо всіх дівчат, які витримали це нелегке випробування й отримали неоціненний досвід, безліч вражень під час підготовки до конкурсу!

Дякуємо дівчатам за їхню мужність та хоробрість, адже вони не побоялися вийти на сцену й продемонструвати свої таланти!

Ми вітаємо їх із перемогою, а передусім − перемогою над собою!

Дякуємо спонсорам конкурсу, членам журі та всім, хто підтримував наших дівчат!

Оксана Гаврилюк,

заступник директора ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка