Благодійна фотозустріч „Поділись теплом з солдатом“

DSC 1989Поділись теплом із солдатом

26 вересня 2014 року студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка організували благодійну фотозустріч в національному вбранні та з українською символікою «Поділись теплом із солдатом».

Ботанічний сад, що напроти центрального корпусу, замайорів вишивкою й прапорами, та найбільше захоплювала ідея: ятвоя частинка, Україно! Охочі похизуватися своїми вишиванками зібралися, щоб нагадати перш за все собі хто ми, яке наше минуле. Фотозустріч була особливоюпередусім і тому, що передбачала зібрані кошти віддати на підтримку лицарів сучасності, наших захисників, воїнів АТО.

Фотозустріч не залишила нікого байдужим. У результаті вдалося зібрати чималу суму. Гроші ініціатори передадутьдо Центру допомоги пораненим у Київському військовому госпіталі.

Варто зазначити, що це не єдина ініціатива студентів Інституту, спрямована на допомогу бійцям АТО.

Звичайно, це тільки маленька краплинка, крихітна часточка того, чим ми насправді зобов’язані своїй країні… Але навіть якщо й так, то просто вдягнувши вишиванку, ми кидаємо виклик цілому світові і гордо заявляємо: «Подивись, це ж я, УКРАЇНЕЦЬ!»

Студенти 3 курсу

ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка