І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

DSC 0605DSC 0630І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Український філологічний дискурс очима молодих науковців»

23 квітня 2015 року в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Український філологічний дискурс очима молодих науковців», приурочена 180-річчю з часу заснування НПУ імені М.П.Драгоманова.

У роботі конференції взяли участь студенти багатьох українських вишів: Київського університету імені Бориса Грінченка, Східноукраїнського національного університету імені Лесі Українки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Рівненського державного гуманітарного університету, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Запорізького національного університету. Пленарне засідання відкрив директор Інституту, доктор філологічних наук, професор Анатолій Васильович Висоцький, який передав вітання ректора університету академіка АПН України Віктора Петровича Андрущенка з побажаннями плідної праці філологам-науковцям та накреслив перспективи розвитку науки в Інституті. На пленарному засіданнітакож виступили С.О.Караман, доктор педагогічних наук, професор, завкафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка, М.Я.Плющ, доктор філологічних наук, професор, завкафедри української мови НПУ імені М.П.Драгоманова, В.Ф.Погребенник, доктор філологічних наук, професор, завкафедри української літератури НПУ імені М.П.Драгоманова, Діана Марцинковська, студентка ІУ курсу, голова студентського наукового товариства Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова, котрі акцентували увагу на значенні та актуальності участі в розвитку сучасної філології молодих науковців. Підтвердженням цих слів стали наукові доповіді студентів. Учасники конференції прийшли до одностайного рішення провести наступну ІІ Всеукраїнську науково-практичнуконференцію «Український філологічний дискурс очима молодих науковців» восени, а приводом до її проведення – відзначення 95-річчя розвитку української філологічної науки в НПУ імені М.П.Драгоманова.

DSC 0660DSC 0662DSC 0666