Київ-Квест зі студентами Інституту

uKFgpSHMHSEКиїв-Квест зі студентами Інституту української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

«Швидкість і розум в перешкодах Києва» – таке гасло було в кожної з 13 команд, котрі брали участь у квесті, ВПЕРШЕ проведеному за всю історію в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Він мав назву «Київ-квест». Змагання відбулися 28 вересня.

Усі команди квесту мали змогу виявити свої розумові та фізичні здібності і вміння працювати в команді. Для подолання перешкод учасники повинні швидко бігти через все, що траплялося на їхньому шляху.

Спонсорами «Київ-квесту» були DockerPub, Форнетті, Друга Ріка. Організаторами були Роман Ольга, Пісковий Дмитро, Зайченко Сергій і Наталія Юрченко. Також усі мали можливість почути живу гру на гітарі у виконанні Дмитра Стадника.

Наш інститут також брав участь у цьому дійстві. Дівчата збагатилися новими враженнями і з радістю поділилися своїми думками :

«Мені дуже сподобався цей квест! Я отримала море позитивних емоцій та просто прекрасно провела час. На цьому квесті я познайомилася з веселими, цікавими, талановитими людьми! Навіть Київ відкрився мені по-новому! Це було незабутньо!!! Щиро вірю й сподіваюся, що ми ще не раз зберемося такою гарною компанією!» - студентка 106 групи Ганна Кравчук.

«Сподобалось не лише мені. Вся команда в захваті, будемо брати участь навесні обов'язково!» - студентка 105 групи Наталка Корнієнко.

«Київ-Квест» – це чудово, він знайомить із новими людьми та дарує нам скарбницю вражень. І тому навесні він буде організований ще раз, але масштабніше. Не проґавте гарно провести свій час та познайомитися з цікавими людьми.

Наснаги вам!

6u0oxYjwvOgafxyqNPWb44vfhyhEIFODM