Конкурс імені Т. Г. Шевченка

DSC 0277Конкурс імені Т. Г. Шевченка

Традиційно вже п’ятнадцять років поспіль студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. 18 листопада на базі нашого Інституту відбувся перший етап XVМіжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Перемога дісталася студенткам 4 курсу Марцинковській Діані, Шишевській Ірині та Гуцол Крістіні, які представлятимуть НПУ на міському етапі конкурсу. Бажаємо наступних перемог!

Міжнародний Мовно-літературний конкурс імені Т. Г. Шевченка – один із найпопулярніших творчих в Україні. Студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка активно долучаються до цього відомого в Україні та за її межами конкурсу. 9 жовтня у місті Луцьк стартував V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

27 листопада в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся перший етап VМіжнародного Мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка, у якому взяли участь 23 студенти.

Перемогу здобув студент 4 курсу Михайлов Сергій, друге місце посіла студентка 3 курсу Далебіга Олеся.

Бажаємо переможцям успіхів у наступних етапах та гідного представлення НПУ на Всеукраїнському рівні!

3 грудня в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова стартував І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури.

Це найбільш реномований і шанований Студентський науковий форум, який дає можливість не лише розкрити глибину знань учасників, але й уможливлює розкриття творчого потенціалу та практичних навичок студентів-учасників.

Цього року серед студентів Інститутув Олімпіаді взяли участь 46 студентів-філологів, що засвідчує неабияку зацікавленість студентської молоді академічною наукою.

За результатами Олімпіади перші місця посіли студентки 5 курсу Поліщук Анастасія та Костовська Алла.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів та перемоги й на всеукраїнському етапі Олімпіади.

Студентське наукове товариство

ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка