І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури

DSC 0281Традиційно вже п’ятнадцять років поспіль студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. 18 листопада на базі нашого Інституту відбувся перший етап XVМіжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Перемога дісталася студенткам 4 курсу Марцинковській Діані, Шишевській Ірині та Гуцол Крістіні, які представлятимуть НПУ на міському етапі конкурсу. Бажаємо наступних перемог!

Міжнародний Мовно-літературний конкурс імені Т. Г. Шевченка – один із найпопулярніших творчих в Україні. Студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка активно долучаються до цього відомого в Україні та за її межами конкурсу. 9 жовтня у місті Луцьк стартував V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

27 листопада в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся перший етап VМіжнародного Мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка, у якому взяли участь 23 студенти.

Перемогу здобув студент 4 курсу Михайлов Сергій, друге місце посіла студентка 3 курсу Далебіга Олеся.

Бажаємо переможцям успіхів у наступних етапах та гідного представлення НПУ на Всеукраїнському рівні!

3 грудня в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова стартував І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури.

Це найбільш реномований і шанований Студентський науковий форум, який дає можливість не лише розкрити глибину знань учасників, але й уможливлює розкриття творчого потенціалу та практичних навичок студентів-учасників.

Цього року серед студентів Інститутув Олімпіаді взяли участь 46 студентів-філологів, що засвідчує неабияку зацікавленість студентської молоді академічною наукою.

За результатами Олімпіади перші місця посіли студентки 5 курсу Поліщук Анастасія та Костовська Алла.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів та перемоги й на всеукраїнському етапі Олімпіади.

Студентське наукове товариство

ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка