Презентація віртуального навчального середовища Moodle

Презентація віртуального навчального середовища Moodle

на факультеті української філології

та літературної творчості імені А. Малишка

2 листопада 2017 року на факультеті української філології та літературної творчості імені А. Малишка студентам 1 і 2 курсів і викладачам презентували «Електронний розклад» і електронні курси, розроблені викладачами в мережевому навчальному середовищі Moodle.

Відкрив зустріч декан факультету, професор А. В. Висоцький. Він наголосив, що наш колектив одним із перших долучився до програми впровадження в університеті новітніх засобів навчання, сьогодні демонструє  й надалі демонструватиме готовність відгукуватися на запити сучасності й  потреби студентів.

Професор  А.П. Кудін,  проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, розповів студентам про віртуальне навчальне середовище Moodle(Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище), яке використовується в 197 країнах світу й набуває дедалі більшої популярності в Україні. Він також подякував усім викладачам, які розробили електронні курси.

Роман Коваль, представник Центру цифрових технологій, один із розробників програмного забезпечення для дистанційних систем навчання, продемонстрував електронний розклад, можливості користування ним та способи встановлення його на студентських смартфонах.

Нагадаємо, програма впровадження електронного середовища Moodle в навчальний процес розпочалася на факультеті минулого року. Одним із перших курсів, які були впроваджені, був «Український правопис» Т.М. Лободи. Упродовж 2016-2017 навчального року викладачі факультету розробили понад 30 електронних курсів та успішно впровадили їх у навчальний процес.

Деканат факультету й дирекція Центру цифрових технологій висловлюють подяку всім кафедрам і особисто викладачам, які виконали насправді важку, але важливу роботу і протягом цього періоду долучилися до програми. Це В. В. Александренко, С. Г. Алексеєва, Т. В.Бикова, Т. М. Білорусцева, Т. Ю. Блєдних,  Н. В. Векуа, О. Р. Гаврилюк, В. І. Давиденко, С. В. Даниленко, Г. О. Денискіна, І. В. Дудко, І. М. Жиленкова, Л. В. Йолкіна, С. В. Котляренко, Л. В. Кравець, Т. М. Красільнікова, О. В. Куц, Т. М. Лисянська, Т. М. Лобода, Ю. С. Макарець, Л. М. Марчило, Л. П. Матяш-Заяц, Н. Д. Осьмак, А. Н. Паламаренко, О. А. Подобєд, І. В. Савченко, Н. В. Співак, О. І. Харитоненко, О. В. Харчук, В. Г. Шарпатий, С. В. Шевчук, В. Г. Шемет.

Прес-служба факультету

DSC 0006DSC 0308DSC 0310DSC 0313DSC 0319DSC 0320DSC 0322DSC 0324DSC 0329DSC 0332DSC 0333