Благодійний літературно-музичний концерт "Осінні гості"

q4648TZfsAgУ НПУ відбувся благодійний літературно-музичний концерт

"Осінні гості"

6 листопада в мистецькій вітальні НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся благодійний літературно-музичний концерт "Осінні гості", організаторами якого були учасники мистецької платформи "Вулична поезія", серед яких – студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Вікторія Крижанівська та Вікторія Якуша. Спеціальним гостем вечора став Дмитро Лінартович, бард та актор, найбільш відомий як виконавець головної ролі у фільмі "Той, хто пройшов крізь вогонь".

Зустріч стала новою сходинкою у розвитку цього мистецького руху, адже за 5 місяців свого існування він не тільки об'єднав близько тисячі молодих українських поетів на некомерційній основі з метою розвитку і популяризації їхньої творчості, але і перетворився на диференційовану галузь молодого мистецтва, де творяться нові синкретичні жанри.

Старше покоління гостей висловило своє невдоволення, почувши використання нецензурної лексики у деяких творах артистів. Але мистецтво це реакція суспільства на дійсність, і наявність таких текстів, а також реакції на них, свідчить, що мистецька платформа "SP" на правильному шляху. Викликаючи протидію, поети змушують людей мислити.

Кошти, які на заході збирали для онкохворого Романа Гаврилова, було передано його матері.

Вікторія Крижанівська,

прес-служба Інституту