Зустріч з Левком Лук'яненком!

24 листопада 2010 року відбулась зустріч студентів та викладачів Інституту української філології з видатним українським політиком та громадським діячем, народним депутатом України, багатолітнім в'язнем радянських тюрем і таборів, письменником Левком Григоровичем Лук'яненком.

Левко Григорович завітав до стін нашого Інституту завдяки на запрошення завідуючого кафедри історії та етнополітики, члена-кореспондента АН України, доктора історичних наук, професора Віктора Михайловича Даниленка.

Зустріч з народним депутатом відбулася на високому рівні і була присвячена дням скорботи, що пресвячені голодомору-геноциду 1932-1933рр. Аудиторія була повністю заповнена студентами та викладачами.

Студенти вели активну бесіду-дискусію з політиком на належному рівні.

Зустріч тривала протягом двох годин, після чого для студентів демонтрувався фільм по мотивам роману В.К. Барки "Жовтий князь" - "Голод-33".