Грамота Безнощенко Тамара24-25 квітня 2014 року Асоціація Навчальних закладів України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та Європейський університет проводили XVІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції».

Доповіді студенток Інституту української філології та літературної творчості імені А. Малишка були відзначені як одні з кращих. Вітаємо студенток 102 уа групи Безнощенко Тамару (тема наукової роботи: «Місце і роль родини Розумовських в історії Козелеччини») та Жук Анну (тема наукової роботи: «Лікарі – жертви сталінських репресій»), студентку 309 уі групи Стець Сніжану (тема наукової роботи: «Культурно-освітня діяльність родини Терещенків (кінець ХІХ – початок ХХ ст.)»).

Стец  Снiжана

Стець Сніжана