XV Всеукраїнська науково-практична конференція

25 - 26 квітня 2012 року Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Європейський університет проводять XV Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції"

До участі запрошуються студенти та аспіранти навчальних закладів України.

Конференція буде проходити в приміщенні Європейського університету (м. Київ, вул. Вернадського, 16-в). Їхати від станції метро "Святошин" дві зупинки автобусом №97, маршрутки №202, 97 до зуп. "Університет").

Збірник матуріалів конференції буде надруковано після конференції.

За детальною інформацією звертайтесь на кафедри Інституту української філології.

Для учсаті у конференції необхідно до 16 квітня 2012 року на адресу дирекції Асоціації направити поштою (03115, м. Київ, вул. Вернадського, 16-в, Дирекція Асаціації, оргкомітету конференції) чи електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або привезти в к.301:

1. Анкету-заявку учасника конференції.

2. Копію оплати організаційного внеску.

Організаційний внесок, передбачений на організацію конференції і друк матеріалів конференції - 108 грн. просимо перерахувати на р/р 26002301245470 Центральна філія ПАТ Промінвестбанк по м. Києву та Київській області МФО 322250, ЗКПО 21651635

(одержувач Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, призначення платежу - оргвнесок за участь у конференції).

3. Текст доповіді