Конференція

кафедра української мови

22-23 травня 2008 року

Міжнародна наукова конференція

"Взаємодія лексичної і граматичної семантики"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науковій конференції «Взаємодія лексичної і граматичної семантики», яка відбудеться 22-23 травня 2008 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (вул. Тургенєвська, 8/14).

Напрями роботи конференції:

1. Семантична структура слова

2. Формування словотвірного значення похідного слова

3. Морфологічна й синтаксична семантика словоформи

4. Синтаксична семантика речення і слово­сполучення

Матеріали конференції буде опубліковано у фаховому виданні, затвердженому Президією ВАК України 2004 р., бюлетень № 8 (філологічні науки) (Додаток до постанови Президії ВАК України від 30 червня 2004 р. № 3-05/7).

До статей аспірантів обов’язкові рецензії наукових керівників.

Вимоги до змісту та оформлення статей

Статті обсягом від 6 сторінок комп’ютерного тексту приймаються до 1 квітня 2008 року.

Текст статті повинен відповідати вимогам ВАКу України, згідно з якими обов’язковими є:

-          постановка проблеми в контексті сучасної лінгвістики та її зв’язок із важливими науковими та практичними завданнями;

-          формулювання мети статті (завдань);

-          аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано вивчення проблеми і на які опирається автор;

-          виклад основного матеріалу з повним обґрунтуванням авторських положень;

-          висновки дослідження та перспективи подальших наукових розвідок у визначеному напрямі;

-          статті супроводжують анотації (обсягом не більше 5-ти рядків) та ключові слова українською (перед статтею) й англійською мовами (після статті).

Вимоги до комп’ютерного варіанту статей

1.       Формат аркуша А4, відступи: зліва, справа, згори та знизу – 2 см.

2.       Текст: шрифт Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – одинарний, абзац – 1,25 см.

3. Матеріали подавати в такій послідовності:

-         прізвище, ініціали (жирний шрифт, курсив, у правому куті);

-         назва статті (через 2 інтервали, жирний шрифт, великими літерами, по центру);

-         текст статті (через 2 інтервали);

-         література (через 2 інтервали, слово ЛІТЕРАТУРА великими літерами, 12 шрифт, жирний, через 1 інтервал, нумерація джерел в алфавітному порядку, оформлення згідно з державним стандартом, обов’язкова вказівка на видавництво та загальну кількість сторінок, 12 шрифт, без абзаців).

4. Після списку літератури подати англійською мовою ключові слова й анотацію.

5. Ілюстративний матеріал виділяти курсивом, акценти – жирним курсивом.

6. Для покликань на наукову літературу використовувати квадратні дужки, наприклад  [5, 77], де 5 - номер відповідно до списку використаної літератури, а 77 – номер сторінки.

7. Покликання на джерела ілюстративного матеріалу подавати в круглих дужках (О.Гончар, 25).

Комплект матеріалів (заповнена анкета учасника, роздрук статті, файл на дискеті 3,5 А) просимо надсилати до 1 квітня 2008 року

за адресою:

Кафедра української мови

Національний педагогічний університет

імені М.П.Драгоманова

вул. Пирогова,9

м. Київ-30

З приміткою (для Дудко Ірини Володимирівни).

Вартість друку однієї сторінки – 10 грн., щоб отримати збірник поштою – додатково 10 грн. Гроші надсилати поштовим переказом на адресу:

03113, Київ – 113, вул. Дегтярівська, 43/9, кв.36, Конєєвій Олені Олексіївні

Проїзд, харчування і проживання за рахунок учасників конференції.

Організаційний внесок становить 50 грн (сплачується при реєстрації).

Контактні телефони:

(044)230-92-89,