Ірина Жиленкова – доктор наук!

Жиленкова

Дружній колектив кафедри історії та етнополітики сердечно вітає доцента кафедри Ірину Жиленкову із присудженням наукового ступеня доктора історичних наук!

Ірина Жиленкова – випускниця Драгоманівського вишу, по завершенні якого певний час працювала учителем історії у школах Києва. Згодом повернулася до AlmaMater, невдовзі захистила кандидатську дисертацію, а у 2016 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук. Ірина Жиленкова – автор близько 100 наукових публікацій, серед них 2 монографії та 11 колективних підручників і посібників.

Бажаємо пані Ірині нових ідей, наукових звершень, натхнення і сил для реалізації запланованого, а також сімейного затишку та гармонії!

Колектив кафедри історії та етнополітики