Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

untitled

Запрошуємо студентів усіх факультетів узяти участь в І турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбудеться на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка 17 листопада 2016 року о 12.30. в аудиторії 7-10.

9 листопада в День української мови та писемності за підтримки Ліги українських меценатів, Міністерства освіти і науки України та справжніх поціновувачів рідного слова у м. Біла Церква Київської області стартував щорічний Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Наш університет традиційно долучається до цієї важливої акції зміцнення знань з української мови, утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу.