Конкурс "Знавець української мови"

З нагоди 200-річчя з дня народження Т.Шевченка у рамках декади української мови та літератури проведено загальноуніверситетський конкурс «Знавець української мови». У конкурсі брали участь усі студенти НПУ ім. М.П. Драгоманова, котрі хотіли перевірити свої знання з української мови. Учасники повинні були виправити пунктуаційні та орфографічні помилку у невеликому тексті диктанту за 20 хв.

Укрфіл – вперед! Переможцем у цьому конкурсі стала студентка 305‑УР групи Інституту української філології та літературної творчості імені А.Малишка Тригуба Олена.  Ми щиро вітаємо Олену за здобуте у чесній боротьбі перше місце! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, адже попереду ще дуже багато непідкорених мовних вершин та недосліджених глибин!

тригуба